0745 610 604
sportingclub_2011@yahoo.com

Like us on Facebook!

Sportivul Anului 2014

      ADINA ELENA NASTASA

Sc Diamar Bialuk

Partenerul Campionilor

Programul grupelor de performanta

Incepand din 12 ianuarie 2015 PROGRAMUL Grupelor de performanta este urmatorul:

LUNI                                            MARTI                      MIERCURI                     JOI

14:00 - Grupa 2                    14:00 = Grupa 2        14:00 - Grupa 3            14:00 - Grupa 3+2

15:30 - Grupa 1                    15:30 = Grupa 1           15:30 - Grupa 1            15:30 - Grupa 1+2

             VINERI                                            SAMBATA

             14:00 - Grupa 2                               9:00 - Grupa 1+2

             15:30 - Grupa 1                                11:30 - Grupa 3

 

 

COMPONENTA GRUPELOR

Grupa 1                                                                     Grupa 2                                                             Grupa 3 

Laszlo Paul                          4 antr. (G2+G3)                 5 antr. ( G2+G1)                            Ariton Larisa

Nastasa Adina                                                                                                                                Andrei Silvia

Apetrei Octavian                    Chelmus Arina                    Albu Dragos                                Andrei Angelo

Costan Stefan                       Muntean Rares                   Frasineanu Rebeca                       Ciuchilan Alexandru

Rotaru Cosmin                      Patrunsu Stefan                  Paraschiv Rares                          Ciurea Luca

Cucos Rares                          Lupei Iustina                     Voloseniuc Matei                            Galeata Matei

Blaga Giorgio                         Luca Serban                      Tudose Stefan                                Gradinaru Tamara

Muraru Tudor                                                                Cirillo Alberto                                     Horghidan Anastasia

                                                                                                                                                             Ionica Erica

                                                                                                                                                             Paraschiv Ilinca

                                                                                                                                                              Serea Razvan

                                                                                                                                                              Vadeanu Razvan

                                                                                                                                                              Voloseniuc Alexandru

                                                                                                                                                              Zaharia Clara

De la grupa 1 Rotaru, Cucos, Blaga si Muraru nu vin miercurea ( raman cu 5 antrenamente saptamanale)